Baza merytoryczna Vivus.pl

26 October • Kampania

Informacje o Vivus Finance


Podstawowe dane firmy

Vivus Finance sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa, Polska

NIP: 525-253-13-20

REGON: 146101268

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000418977

Kapitał zakładowy w wysokości 40 000 000 zł

Adres www: www.vivus.pl 

Kanał YouTube:  https://www.youtube.com/user/vivuspl 

Fan Page: https://www.facebook.com/Vivuspl/


Godziny pracy i kontakt

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 22:00

Sobota – Niedziela 8:00 – 20:00

Telefon: 221 221 227 lub 22 206 21 21

Email: kontakt@vivus.pl

Czat z konsultantem na stronie głównej vivus.pl


Informacje o firmie

Vivus Finance Sp. z o.o., to jeden z największych pożyczkodawców internetowych w Polsce. Jest obecny na rynku od 2012 roku. Rozwiązania fintech wdrażane przez Vivusa wytyczają standardy dla branży i wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Vivus Finance jest członkiem-założycielem Związku Firm Pożyczkowych i odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku pożyczkowego w Polsce. Firma jest częścią 4finance Group działającej od kilku lat w branży pożyczek online w kilkunastu krajach na świecie.

Vivus Finance jest również jedną z najczęściej nagradzanych firm na polskim rynku. Spółka otrzymała między innymi Innowatora Wprost (za 2015 i 2016 rok), FinTech Gala Award, nagrodę „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Jest również regularnym laureatem konkursów konsumenckich – takich jak Gwiazda Jakości Obsługi i Złoty Laur Klienta.


Informacje o pożyczce w Vivus:

Podstawowe informacje o produkcie

Pierwsza pożyczka:

Kwota: do 3 000 PLN

Okres: od 1 do 30 dni

Koszt: 0 PLN

Wypłata pożyczki: ekspresowo po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej

Przedłużenie terminu spłaty: do 2 razy

Dostępne okresy przedłużenia: 7, 14 lub 30 dni

Możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej

Kolejna pożyczka:

Kwota: do 7 500 PLN

Okres: do 30 dni

Wypłata pożyczki: ekspresowo po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej

Przedłużenie terminu spłaty: maks. 1 raz

Dostępne okresy przedłużenia: 7, 14 lub 30 dni

Możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej


Kto może wziąć pożyczkę?

Pożyczkę w Vivus może wziąć osoba, która spełnia następujące wymagania:

jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

posiada pełną zdolność do czynności prawnych

jest w wieku od 20 do 78 lat

posiada aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl

uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej

zawrze z Vivus umowę pożyczki

jest konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa

posiada zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od Vivus

w chwili ubiegania się o pożyczkę, posiada dobrą historię w BIK i BIG oraz nie posiada zaległości pieniężnych względem Vivus.


Wymagane dane:

Imię, nazwisko, pesel, seria i numer dowodu

Telefon komórkowy

Konto osobiste w jednym z banków w Polsce

Adres e-mail (dotyczy kanału online)


Jak i gdzie wziąć pożyczkę?

1. Przez Internet

Na stronie www.vivus.pl wybierz kwotę i okres, na który chcesz otrzymać pożyczkę. Kliknij przycisk „Weź pożyczkę”, uzupełnij swoje dane, a następnie wyślij wniosek o pożyczkę naciskając „Zarejestruj się”: https://www.vivus.pl/register

Potwierdź swoje dane, przelewając ze swojego konta osobistego przelew 1 grosz (0,01 zł) na rachunek bankowy Vivus lub skorzystaj z szybkiego przelewu BlueMedia przelewając kwotę 1,00 złotego (1 zł). Kwota przelewu identyfikacyjnego zostanie Ci zwrócona.

2. Przez telefon

Zadzwoń na numer 221 221 227, podaj potrzebną kwotę i okres, na jaki ma być udzielona pożyczka oraz swoje dane.

Potwierdź swoje dane, przelewając ze swojego konta osobistego przelew 1 grosz (0,01 zł) na rachunek bankowy Vivus lub skorzystaj z szybkiego przelewu BlueMedia przelewając na rachunek Vivus kwotę 1,00 złotego (1 zł). Kwota przelewu identyfikacyjnego zostanie Ci zwrócona.

3. W Kiosku Ruchu

Pobierz w Kiosku Ruchu starter Vivusa, w którym znajdują się m.in. formularz informacyjny, Warunkowa Umowa Pożyczki Vivus.pl oraz wniosek pożyczkowy. Dokumenty można zabrać do domu i na spokojnie zapoznać się z treścią umowy lub też od razu złożyć wniosek pożyczkowy.

Przekaż Sprzedawcy RUCH wypełnione dokumenty wraz z kopią (ksero) swojego dowodu osobistego.

Po złożeniu wniosku w Kiosku Ruchu, Vivus zweryfikuje Twoją tożsamość, a o decyzji poinformujemy Cię za pomocą smsa.

4. U brokerów

Złóż wniosek o pożyczkę u jednego z naszych pośredników, wybierz kwotę i okres trwania pożyczki.

Agent zeskanuje podpisany przez Ciebie wniosek wraz z dowodem osobistym i załączy go do systemu.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, podpisujesz wraz z Agentem umowę, i następnie otrzymujesz pożyczkę na swoje konto.


Dlaczego warto pożyczyć od Vivus.pl?

Pierwsza pożyczka do 3000 zł za 0 zł – oddajesz tyle, ile pożyczasz! Bez prowizji i odsetek (rrso 0%)

Wysoka kwota maksymalna pożyczki dla stałych klientów– nawet do 7 500 

Masz możliwość przedłużenia terminu spłaty – jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka w Vivus.pl masz możliwość przedłużenia terminu spłaty dwukrotnie. Jeżeli jest to Twoja kolejna pożyczka w Vivus.pl masz możliwość przedłużenie terminu spłaty pożyczki raz. Koszt przedłużenia terminu spłaty możesz sprawdzić na stronie głównej www.vivus.pl

Wiarygodny pożyczkodawca – od wielu lat Spółki z Grupy Kapitałowej 4finance Group, do której należy Vivus Finance sp. z o.o. udzieliły milionów pożyczek w kilkunastu krajach na całym świecie.

Szybka pożyczka – pieniądze trafią na Twoje konto ekspresowo po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej

Długie godziny pracy Infolinii – w tygodniu od 8 do 222 a w weekendy od 8 do 20. Kontakt przez telefon pod numerem 221 221 227, e-mail kontakt@vivus.pl albo czat na stronie głównej www.vivus.pl.

Możliwość zwiększenia kwoty zobowiązania – jeżeli Twój Limit Ogólny nie został wykorzystany całkowicie podczas pierwszego wniosku, pamiętaj, że masz możliwość złożenia wniosku o kwotę dodatkową do istniejącej pożyczki.

Wszystko pod kontrolą – na swoim Profilu Klienta Vivus.pl znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twoich pożyczek, rachunków oraz aktualnych ofert.

Wygodny dostęp – zgłoś się po pożyczkę przez Internet, telefonicznie, do jednego z naszych pośredników lub do kiosków i saloników prasowych Ruch.

Automatyczne przypomnienia – otrzymasz od nas automatyczne wiadomości SMS i przypomnienia pocztą e-mail w sprawie zbliżającego się terminu płatności.

Bonus za polecenie naszej pożyczki znajomym – sprawdź szczegóły dotyczące systemu bonusowego: https://www.vivus.pl/bonus/


Legal:

Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki przez internet oraz telefon to 3000 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 1 grosz (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków, w którym Spółka posiada swoje konto) lub 1 złoty gdy Klient korzysta z systemu Blue Cash. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł, całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 11.05.2017 r.. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 649.10% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2360.00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 360 zł (w tym: prowizja 343.60 zł, odsetki 16.40 zł); umowa na 30 dni. Stan na 11.05.2017 r.. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Vivus Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-146) przy ul. 17 Stycznia 56, telefon 221 221 227. NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000418977. Kapitał zakładowy w wysokości 40 000 000 zł.


Logo:

Informacje przygotowane przez Vivus.pl
VIVUS FINANCE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 02-146 Warszawa, przy ul. 17 Stycznia 56, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000418977, o kapitale zakładowym w wysokości 40 000 000 zł, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 5252531320 i REGON: 146101268.