KasaTak w Adtraction!

Zrzut ekranu 2015-08-06 o 11.26.29

KasaTak to kolejny program Ferratum, który jest dostępny w Adtraction. Rozliczenie za nowego i powracającego klienta, któremu zostanie udzielona pożyczka.

Jak wygląda proces przyznania pożyczki w KasaTak?

Klient musi posiadać dowód osobisty i konto bankowe. KasaTak zapewnia minimum formalności i decyzję w 15 minut od momentu wysłania wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji przyznania pożyczki i wykonania przez klienta przelewu w wysokości 0,01 zł z własnego konta bankowego, otrzyma on pieniądze na swoje konto w przeciągu godziny. Przelew 0,01 zł jest potwierdzeniem warunków przyznania pożyczki KasaTak oraz akceptacji Umowy Pożyczki, a także potwierdzeniem rachunku bankowego i danych osobowych klienta podanych we wniosku o pożyczkę. Istnieje możliwość wypłaty przyznanych środków w bankomacie. Po kilku dniach klient otrzyma list wysłany Pocztą Polską z z formularzem i harmonogramem spłaty pożyczki KasaTak.

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki i okres na który może być przyznana?

Kwota pierwszej pożyczki w KasaTak to maksymalnie 1000 zł na 30 lub 60 dni. Stali klienci KasaTak mogą ubiegać się o pożyczkę na wyższą kwotę – nawet do 2000 zł na 60 dni. Aby aplikować o kolejną pożyczkę, KasaTak musi zaksięgować na swoim rachunku bankowym spłatę poprzedniej pożyczki.

Zapraszamy do promowania nowej kampanii KasaTak.