Konkurs dla klientów Tani Kredyt

14 August • Konkurs

Co najchętniej wspominasz ze szkolnych czasów? Ulubionych nauczycieli? Długie przerwy spędzane na murku przed szkołą? Złote myśli, pierwsze miłości, mundurki, przetarte na kolanach spodnie? A może wycieczki, wagary i najlepszych przyjaciół?

Podziel się z Tanim Kredytem swoimi wspomnieniami i weź udział w konkursie: „Moje najlepsze / najgorsze wspomnienie z czasów szkolnych”.

Przewidziane przez organizatora nagrody przyspieszą bicie serca nie tylko rodziców, którzy szykują wrześniową wyprawkę dla swojej pociechy, ale każdego kto planuje zakup nowej płyty, książki lub gry na konsolę. Pula nagród to aż 8 kart podarunkowych o rożnej wartości. Za najciekawszą historię organizator przewiduje nagrodę główną o wartości 600 zł. Do wygrania również 7 nagród o wartości 300 zł za równie interesujące historie. Niezależnie od ilości przesłanych historii, jednemu uczestnikowi przysługuje prawo do maksymalnie jednej nagrody.

Warunki udziału w konkursie są bardzo proste. Wystarczy, że w okresie 15/08/2018 – 07/09/2018 złożyć wniosek i otrzymać pożyczkę, a następnie wysłać na adres mailowy konkurs@tanikredyt.pl krótką historię z najlepszymi lub najgorszymi wspomnieniami z czasów szkolnych. Wystarczy opisać swoje wspomnienia w maksymalnie 500 znakach (łącznie ze spacjami). Ważne jest również, żeby w tytule maila wpisać: Zgłoszenie na Konkurs TaniKredyt oraz podać w treści dane uczestnika tj. Imię, nazwisko, numer identyfikacyjny PESEL oraz koniecznie numer pożyczki.

Nie zapomnijcie też umieścić oświadczenia „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alfa Finance moich danych osobowych, w tym wszelkich specjalnych kategorii danych osobowych (tzw. danych wrażliwych) zawartych w niniejszym mailu, na potrzeby Konkursu”. Jest to niezbędne, żeby organizator mógł przesłać Wam potwierdzenie o rejestracji i udziale w konkursie.

Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie otwartej pożyczki w momencie wyłonienia Zwycięzcy Konkursu, nieodstąpienie od umowy pożyczki dotyczącej dowolnego z Produktów Promocyjnych oraz brak jakichkolwiek zaległości w spłacie zaciągniętej pożyczki.

Szczęśliwych zwycięzców wyłoni Komisja, która dokona wyboru odpowiedzi nagrodzonych w terminie nie dłuższym niż 5 dni po upływie terminu obowiązywania Konkursu.

Szczegóły promocji oraz regulamin znajdują się na stronie: https://www.tanikredyt.pl/bts-konkurs. Prosimy o przeczytanie i zapoznanie się z warunkami.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Dołącz do promocji kampanii Tani Kredyt w Adtraction!